O wszystkim i o niczym

To chyba najdłuższy czas milczenia jaki miałam na blogu. To nie tak, że o nim zapomniałam czy coś. Myślę często, ale odnoszę wrażenie, że jego formuła się już wyczerpała, że chyba nie mam już nic ciekawego do napisania, może nawet do powiedzenia… Pisanie po raz kolejny, że jestem zabiegana, cierpię na niedoczas czy coś w tym stylu nie ma już sensu, napisałam to już przecież milion razy w różnych formach i  mogłabym się teraz tylko powielać. Pisanie co obejrzałam/przeczytałam – w sumie mogłabym, ale po pierwsze – zasypiam w trakcie prawie każdego filmu a potem dokańczam go na szybko, z czego nie jestem zadowolona i nie mogę z tym przejść do porządku dziennego, a po drugie – czy ktoś to w ogóle czyta? Czy piszę tylko dla siebie? Bo dla siebie pisze w pamiętniku.

I tak chodzę i myślę i się zastanawiam… przestać pisać całkiem? Pożegnać się? A może zacząć na nowo? Z zupełnie innej beczki?

Póki co nie doszłam jeszcze do żadnych wniosków, nie pojawiły się też w mojej głowie żadne pomysły na tyle sensowne aby je realizować. Innym powodem jest tez fakt, że ten blog czytają w sumie osoby, które mnie znają, nie jestem tu anonimowa. A po takiej przerwie – nie wiem nawet czy ktokolwiek tu jeszcze zagląda. Kolejna notka bedzie krokiem w jakąś stronę mam nadzieję.  Ale potrzebuję jakiegoś sygnału – że warto, nie warto… Co myślisz?

Ten wpis został opublikowany w kategorii Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „O wszystkim i o niczym

 1. ~Chaz pisze:

  O jedzeniu możesz pisać, masz zdjęcia :)

 2. ~Aneta pisze:

  A ja tu pierwszy raz. Czytam i uważam, ze fajnie piszesz. A skoro ktoś to czyta to sens jest zawsze. Uszy do góry.

 3. ~norah pisze:

  jest to jedyny blog, który „śledzę” ;).
  wpadłam tu przez przypadek i zdaję sobie sprawę, iż trudno jest zachować formułę „gone with the wind”. sama nie wiem,czy zdobyłabym się na taką otwartość, jaka zmagnetyzowała mnie wtedy [...].
  [gdy Cię, nie będzie, zabraknie mi tego miejsca ...]

 4. ~Just. pisze:

  czyta! :D jest sens, a czasem warto też zrobić jakiś reset, skupić się na nowych odkryciach, zainteresowaniach, myślach… :) a może o modzie? 8-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>