Takie nie wiem co

Bo długo mnie tu nie było, a wypada dać znać, że zyję, nie?
Jak to mawiają, żyję – lecz co to za życie…
Nie będę Wam smucić, chcoiaż w sumie czemu nie, czymże ten blog jest jak nie moją terapią. Ulżeniem w cierpieniach, checią dzielenia się moimi uczuciami?
Problem jest taki, będę szczera: często boję się napisać co w mojej głowie. Po pierwsze – zwykle imaginuję sobie wiele, dodaję więcej niż trzeba i skręcam teorie, króte nieistnieją. Widzę szklanę pustą zupełnie chociaż tak nie jest. I nie chcę żeby ktoś się ze mnie śmiał. Ja wiem, że nie powinnam się przejmować tymi co myślą źle, mieć ich głęboko i robić to co ja chcę. Ale, tadaaaaam! – tak się nie da. Zbyt wiele ludzi nas otacza. Żyjemy wśród nich, jakoś żyć trzeba. I tak zrobiłam ogromny postęp.
No i zgubiłam wątek. Wiecie co? Wieczory mi nie służą ostatnio. Przez cały dzien jest ok, jestem pełna energii i dobrego humoru, robię to i tamto, latam od pracy do pracy, zachwycam się światem. A potem przychodzi wieczór i tak jakby ktoś mnie przełączył na inny tryb. Energia spada a wraz z nią mój uśmiech i dobry humor. Staram sie nie płakać. Wmówiłam sobie, że nie mam na to czasu. Niby to pewna ulga ale czas jaki poświęcam na maskowanie opuchnięć rano… nie wiem dlaczego tak się dzieje, nie rozumiem, po co wkręcam sobie jakieś historie, po co się dołuję, skąd ten spadek energii i co zrobić aby to zmienić? Jakies rady?
I tylko nie piszcie, że to przesilenie wiosenne kurde.

A w ogóle to życie jest do dupy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Życie codzienne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Takie nie wiem co

  1. ~norah pisze:

    owszem, wypada dać znać!

    a po drugie, życie jest jak pudełko czekoladek :)

  2. ~Chaz pisze:

    Jakiś czas temu minął miesiąc, a nowej notki nie widać :P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>